ALLBITEFO Транспарентен пета дебели пета вистинска кожа посочи пети жените чизми високи потпетици глуждот чизми девојки чизми bota де neve

ALLBITEFO Транспарентен пета дебели пета вистинска кожа посочи пети жените чизми високи потпетици глуждот чизми девојки чизми

47 %

DEN 2554.00

DEN 4819.20

Свеж

Во магацинот


Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;.Руски пријател, ве молиме да се обезбеди целосно име и презиме и адреса, адреса точно до куќа број.5=ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
НИ 9=ЕВРА 42=260mm(боси нозе должина) НИ 9. Така што не можеме да испратите чевли за вас.5=39 EUR=245mm(боси нозе должина)
НИ 8=ЕУР 40=250mm(боси нозе должина) НИ 8.
Ви благодарам многу.5
25
Беа 25,5
26
26.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.Ве молиме кажете ни за вашите контакт телефонски број и e-mail за да ни помогнат кога тие се соочуваат со проблеми, да стапат во контакт со вас во времето.Ако добиете и како нашите предмети, позитивен фидбек е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Ве молиме оставете порака за да ни кажете што ви се допаѓа големина, боја на кожата, ние ќе ги испрати детали на вашата стока.5
10
ЕВРА
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
CN
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Нашиот производ големина стандард НАС 4=ЕУР 32=210mm(боси нозе должина) НИ 4.
Превозот Време
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но треба плаќаат малку превозот цена.5
27
НАС
5
5.
Повратни информации
1.Како одговорна продавачот,ние препорачуваме на купувачот мерка ногата за да бидете сигурни дека ќе се избере правилната големина.5=ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
НИ 7=EUR 38=240mm(боси нозе должина) НИ 7.
Ако сакате да kown повеќе, ве молиме да ме испрати на E-mail порака или порака.5=ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
НИ 6=ЕВРА 36=230mm(боси нозе должина) НИ 6.
Женски обувки големина на конверзија табелата
Нога должина(cm)
22
22.
ве молиме кажете ни за вашата нога должина во Порака одбори . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.

Чевли Големина: 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Бренд Име: allbitefo
Горниот Материјал: Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Подигнете Висина: Глуждот
Затворање Тип: Zip
Подигнете Тип: Основни
Пети Форма: Посочи Пети
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип: Плоштад пета
Шаблон Тип: Цврста
Outsole Материјал: Гума
Со Платформи: Yes
Платформа Висина: 0-3cm
is_handmade: Yes
Вратило Материјал: Вистинска Кожа
Окно-Вистинска Кожа Тип: Кравја Кожа
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент: Патент
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
Пета Висина: 8.5 cm
Европската Големина: 34-39

Додатоци на производи

Оригиналната Намера Нова Мода Жените Глуждот Чизми Ѕиркаат Пети Тенки Високи Потпетици Чизми Шарм Вино Црвено Чевли Жена Плус Свеж Со попуст
Meotina Жените Глуждот Чизми Високи Потпетици Оптоварување Чевли Зимски Чизми Чипка Zip Сомот Чевли Bling Кратки Чизми Потпетици Свеж Со попуст
ASUMER нови пристигнување благородна високи дебели потпетици платформа глуждот чизми токи страна патент цврсти бои уникатен Свеж Со попуст
Моден Жените Глуждот Чизми Мода Високи Потпетици со Црвени Чевли Жена Платформа Стадото Тока Чизми Дами Чевли Женски OR643401 Свеж Со попуст
TONGPU Топло Кадифен Поставата Зимски Чизми Жените Дожд Чевли Водоотпорни Чизми за Дожд 20-293 Свеж Со попуст
TONGPU Топло Кадифен Поставата Зимски Чизми Жените Дожд Чевли Водоотпорни Чизми за Дожд 20-293

* Се направи Поздравниот со нашите TONGPU ® Дожд Чизми и да Уживате во Rainshine!!* Водоотпорен, Лесни Синтетички

DEN 2520.00 3359.52
jialuowei ноќта на Вештерките носии Бела 1960-тите оди Оди Дами Ретро Чизми За Жените Коленото Високи Чизми 60-тите години 70-тите Свеж Со попуст
ASUMER топла продажба на нови пристигне жените чизми црна, црвена Сребро сива дами есен зима чизми на платформа супер висока Свеж Со попуст
MORAZORA Нови жените чевли глуждот чизми пред чипка-up посочи пети патент кожа солидна пролет, есен големи димензии чизми 34-43 Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Новина Жените Глуждот Чизми Круг Пети Чуден Стил Потпетици Чизми Црно Бела Жолти Чевли Жена НИ Големина Свеж Со попуст
Careaymade-серија Сен женски литературен волна устата краток зимски чизми и рачно изработени волнени круг дебели soled глуждот Свеж Со попуст
QUTAA 2018 Жените во Текот На Коленото Чизми Еластична Бенд Плоштадот Висока Пета Секси Жени Партија Чевли Црна Канцеларија Свеж Со попуст
Бренд Нови Продажни Црвено Кафеав Жените Дополнителните Бедрото Високи Чизми Европската Црна Дама Над коленото Tassel Чевли Свеж Со попуст
PRICHICELLA црна Кравја кожа заклучување чизми посочи пети оптоварување глуждот мотоцикл booties size34-42 Свеж
PRICHICELLA црна Кравја кожа заклучување чизми посочи пети оптоварување глуждот мотоцикл booties size34-42

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА PRICHICELLAСтилски,Квалитет,кожени чевли!OEM прифатени нарачки,ве молиме контактирајте со н

DEN 4032.00
ESVEVA 2018 Есенски Чевли Краток Кадифен Мотоцикл Чизми Плоштадот Висока Пета Патент Глуждот Чизми Sliver Свадба Пролет Чевли Свеж Со попуст
MORAZORA Мода чевли жена глуждот чизми за жените во пролет, есен високи потпетици чевли платформа чизми секси дама стадото zip Свеж Со попуст
Пролет, Есен Високи Потпетици Жените Глуждот Чизми Пумпи Жена Кратки Чизми Со Висока Пета Чевли Плус Големина 33 - 40 41 42 Свеж Со попуст
Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Тенки Високи Потпетици Платформа Жена Кратки Чизми Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34 - Свеж Со попуст