6pcs 20g килибар круг Мали Стаклени Тегли со капак црна пластика капи & внатрешна лагер празни крем тегли козметички пакување контејнери

6pcs 20g килибар круг Мали Стаклени Тегли со капак црна пластика капи & внатрешна лагер празни крем тегли козметички пакување

15 %

DEN 571.00

DEN 671.52

Свеж

Во магацинот


Пакувањето Вклучува : Килибар стаклени тегли 6 парчиња, 20g капацитет на секоја од нив. Црна пластика капи 6 парчиња. Пластични внатрешна лагер 6 парчиња.
Производ Карактеристики : Висок Квалитет на Вистинските Темно Килибар Стакло - НЕ се насликани . Килибар Стакло помага да ги блокира штетните УВ Зраци. Совршен за чување на светлината чувствителни билки, лосиони, salves, козметика, и многу повеќе! Црна пластика капак со внатрешен лагер обезбедува ВОДА ТЕСНИ ПЕЧАТ за заштита на содржината од загадувачи и влага. Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта. Висина – 1.3"(3.2 cm), со Дијаметар – 1.8"(4.5 cm). Секој шише е течење доказ тестирани.

Спецификации: 20g
Материјал: килибар стакло
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Големина: 20ml
Број На Модел На: Refillable Шишиња
Материјал: Стакло
Индустриска Употреба: козметички пакување
Употреба: Се соочуваат со крем или други козметички производи
Запечатување Тип: Пластична капа капак
боја: Килибар
Спецификации: 20g
Тип: празни козметички контејнери
Бродови Од: Кина
is_customized: Yes
Површината Ракување: печатење на екран

Додатоци на производи

1 Парче Црна 21-25 Платно Блок Манекен Главата Памук Платно Главата за правење перики Свеж Со попуст
1 Парче Црна 21-25 Платно Блок Манекен Главата Памук Платно Главата за правење перики

1 Парче Црна боја 21"25" Платно Блок Манекен Главата Памук Платно Главата за правење перикиПлатно Блок Ман

DEN 456.00 479.52
HotSize 8 Акрилик Четка Sable Розова Mable Монтажни на доградба на Акрилни Нокти Уметност Градител Пенкало 1QFB 2UN1 7CQ7 Свеж
20pcs/многу 10ml 20ml 50мл 100ml Празни Сино Стакло и Алуминиум Dropper Масло од Суштинско значење Шише Во Refillable Капка Свеж Со попуст
20pcs/многу 10ml 20ml 50мл 100ml Празни Сино Стакло и Алуминиум Dropper Масло од Суштинско значење Шише Во Refillable Капка

Сосема нов и Висок quanlityБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 20pcs / многу Празни Масло Dropper Шише Име на Производ : 10ml20ml50мл100ml (

DEN 1047.00 1102.08
Бесплатен Превозот 50pcs/многу 4ml Пластични лак Шишиња Со Завртка Капа Со Четка За Деца Користете Празни DIY Магла Помине Шишиња Свеж Со попуст
Брза Испорака 10pcs 2ml Мини Парфем Примерок Килибар Ролери Стаклено Шише 2ml Refillable Етерично Масло Roll-on Шише Свеж Со попуст
Брза Испорака 10pcs 2ml Мини Парфем Примерок Килибар Ролери Стаклено Шише 2ml Refillable Етерично Масло Roll-on Шише

Килибар Стаклено Шише Тек На Празен Мирис Парфем Етерично Масло Шише 2ml напомна На Црна Пластична Капа з

DEN 273.00 287.52
MUB - 1ml 2ml 3ml Refillable Мини Трепките Цевка Преносни Празни Маскара Цевка Eyelash Шишенцето Течни Шише Сад Црна Капа Свеж Со попуст
MUB - 1ml 2ml 3ml Refillable Мини Трепките Цевка Преносни Празни Маскара Цевка Eyelash Шишенцето Течни Шише Сад Црна Капа

Нашата компанија има многу видови на парфем шишиња Ако ви треба голема количина,ве молиме да се чувству

DEN 43.00 57.60
20Ppcs Refillable Стакло Етерично Масло Шише Парфем Atomizer Спреј Шише Стаклено Шише со Пумпа Dropper Шише 10ml 20ml 30ml Свеж Со попуст
20Ppcs Refillable Стакло Етерично Масло Шише Парфем Atomizer Спреј Шише Стаклено Шише со Пумпа Dropper Шише 10ml 20ml 30ml

3 Тип Refillable Стакло Етерично Масло Шише Парфем Atomizer Спреј Шише Стаклено Шише со Dropper Мало Кафеаво Шише ВИС

DEN 1654.00 1759.68
5x 50мл пластични Јасна Течност Шише За Колофон Лемење Флукс Паста Со 1 Игла Нови Y207E Топла Продажба Свеж Со попуст
5x 50мл пластични Јасна Течност Шише За Колофон Лемење Флукс Паста Со 1 Игла Нови Y207E Топла Продажба

Материјал : Пластични Количина : 5pcs Тежина : 11g (приближно) Боја : како на сликата show (бела) Големина : шише в

DEN 73.00 87.36
50pcs 30 ml бисер бело стакло Етерично масло шише серум шишиња козметички пакување шише со droppers Свеж Со попуст
50pcs 30 ml бисер бело стакло Етерично масло шише серум шишиња козметички пакување шише со droppers

50pcs 30 ml бисер бело стакло Етерично масло шише серум шишиња козметички пакување шише со droppers Материјал : С

DEN 2188.00 2544.00
7 КОМПЈУТЕРИ на доградба на Акрилни Нокти Четка Комплет Наместен Помине Уметност Четки УВ Гел Рамни Четки Сликарство, Цртање Свеж Со попуст
1Pair Bunion Гел Ракав Силикони Прсти Сепаратор Нога Нега Чорапи За Педикир Ортопедски Hallux Valgus Корекција Табани Чорапи Свеж Со попуст
12in1 Педикир/Маникир Поставена Помине Clippers Cuticle Комплет Случај не ' Рѓосувачки Челик Лични Помине Clippers Комплет со Свеж Со попуст
година Нови Шарени Нокти алатки Четка За на доградба на Акрилни & УВ Гел Ноктите Уметност Прашина Почиста 02SQ 2P9B 8LWC Свеж Со попуст
10PCS 10ml нова форма ЈП e-течни dropper шише со нормален завртка капа и пластични игла, TW014 Свеж
10PCS 10ml нова форма ЈП e-течни dropper шише со нормален завртка капа и пластични игла, TW014

Овие шишиња доаѓаат со игла Капа и Силициум Јамка Сосема нов и висок квалитет.Може да се користи за да се

DEN 130.56
100PCS/МНОГУ 5ML Празни Кармин Цевка,Бело+портокал капа Шминка Усна Сјај Сад,Примерок Козметички Lip Balm Под-флаширање HZ20 Свеж Со попуст
100pcs/многу Бела Трепките Пакување Сад Внатрешна Носителот, Празни DIY Лажни Трепки Пакување Кутија,Eyelash Блистер Пакет Свеж Со попуст
2 Пара самолепливи Транспарентен Силиконски Гел Пета Перница Нога Печ Чевли Влошки Insole Заштитник Налепница Влошки Нога Нега Свеж Со попуст
Жешка! Женски Styrofoam Манекен Manikin Главата Модел Пена Перика Коса Шапка Очила Екранот Бела 1Pc Свеж Со попуст
Жешка! Женски Styrofoam Манекен Manikin Главата Модел Пена Перика Коса Шапка Очила Екранот Бела 1Pc

Материјал : Пена Боја : Бела Висина : app 27cm / 10.63" Главата обемот : app 50cm / 19.69" Дијаметар : : app 15 X15cm / 5.91"х5.91" Коли

DEN 121.00 159.36
Брза Испорака 100pcs 10ml Refillable Шише Ролери Стаклено Шише Празно Парфем Етерично Масло Сина Roll-On Шише Свеж Со попуст
Брза Испорака 100pcs 10ml Refillable Шише Ролери Стаклено Шише Празно Парфем Етерично Масло Сина Roll-On Шише

10ml Сина тркалаат по шишиња, за етерични масла rollon refillable парфем шише deodorant контејнери со црна капакФункци

DEN 4469.00 4704.00