Нов Аквариум LCD Дигитален Термометар Риба Резервоар за Вода

Нов Аквариум LCD Дигитален Термометар Риба Резервоар за Вода

17 %

DEN 65.00

DEN 78.72

Свеж

Во магацинот


100% сосема нов и висок квалитет на Потопувајте сонда риба во резервоарот да се измери температурата на водата (Потопување сонда само, не го потопувајте термометар во вода) LCD дисплеј Температура Опсег : -50 °C ~ +70°C Овозможено од 2 x LR44 копчето ќелија ( не се вклучени ) Кабел должина : околу.80см Димензија : 46mm(L)*26.6 mm(W)
Пакетот вклучува : Дигитален Термометар x1

Дисплеј Тип: Дигитални
Моќност Тип: полнач
Теорија: Сензор На Температура На
Големина На Дисплеј: 1.9 Инчи & Под
Употреба: Апарати за домаќинство
Бренд Име: Shanwen
Стил: Рачни
Макс Мерење На Температурата: 50°C - 69°C
Број На Модел На: D0114

Додатоци на производи

ЖИТО/I2C 1602 LCD Дисплеј LCD Модул-1602 I2C Сино Жолта Светлото на Екранот 5V За Arduino УНО Р3 Mega2560 Свеж Со попуст
ЖИТО/I2C 1602 LCD Дисплеј LCD Модул-1602 I2C Сино Жолта Светлото на Екранот 5V За Arduino УНО Р3 Mega2560

Тоа е едно големо СИНО осветлување LCD дисплеј Како pin ресурси за Arduino контролер е ограничен, вашиот проек

DEN 113.00 118.56
OOTDTY Пластични Класичен Дигитален Рачен LCD Хронограф Спортски Тајмер Стоперка w/string Со Компас Дизајн Вклучувајќи Батерија Свеж Со попуст
Мини 5 Цифра LCD Дигитален Дисплеј Прст на Рака Прстен Картонче Контра Голф Спорт Универзална R09 Капка брод Свеж
10Pcs 6*50mm PT100 DS18B20 Сензор на Температура на Обвивка Цевки Заштитен Ракав Капка Брод Свеж Со попуст
10Pcs 6*50mm PT100 DS18B20 Сензор на Температура на Обвивка Цевки Заштитен Ракав Капка Брод

Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Употреба : Сензор на Температура на Големина : 6*50mm / 0.24"*1.97" Н

DEN 68.00 81.60
7525 електромагнетни пасивни SMD ѕвончето 7.5*7.5*2.5 Свеж
7525 електромагнетни пасивни SMD ѕвончето 7.5*7.5*2.5

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 576.00
USB-485 USB-RS485 со минливи заштита ! Свеж
USB-485 USB-RS485 со минливи заштита !

Молња USB 485 Надградба функција : Со ТЕЛЕВИЗОРИ минливи сузбивање заштита за да се спречи ниво на оштетув

DEN 240.00
LCD Термометар Температура Метар со сонда за Фрижидер Риба Резервоарот -50~110 целзиусови степени R09 Капка брод Свеж Со попуст
LCD Термометар Температура Метар со сонда за Фрижидер Риба Резервоарот -50~110 целзиусови степени R09 Капка брод

Функција1.Дигитални температура на екранот2.LCD дисплеј.вградени panel3.Две копчето батерии, го користите по

DEN 67.00 67.20
TEL72-8001B toaster рерна на температура посветен температура контролер TEL728001B Свеж
TEL72-8001B toaster рерна на температура посветен температура контролер TEL728001B

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

DEN 1536.00
OOTDTY Висок Квалитет 100g 0.05 g Дигитални Џеб Скала Накит Прецизност Тежина Електронски Рамнотежа Џеб Скала Свеж Со попуст
OOTDTY Висок Квалитет 100g 0.05 g Дигитални Џеб Скала Накит Прецизност Тежина Електронски Рамнотежа Џеб Скала

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Метал Боја : Sliver Погоден за прецизно мерење Висо

DEN 193.00 251.52
NEWACALOX 50kg x 10g Мини Преносни Електронски Скала Тежината на Багажот, Дигитално Патување Виси Кука Скала Свеж Со попуст
NEWACALOX 50kg x 10g Мини Преносни Електронски Скала Тежината на Багажот, Дигитално Патување Виси Кука Скала

NEWACALOX 50kg x 10g Мини Преносни Електронски Скала Тежината на Багажот, Дигитално Патување Виси Кука СкалаСпе

DEN 333.00 604.80
6-Цифрен LED Дисплеј 1-999999 Контра Прилагодливи NPN Фотоелектрически Сензор Switch R09 Капка брод Свеж Со попуст
6-Цифрен LED Дисплеј 1-999999 Контра Прилагодливи NPN Фотоелектрически Сензор Switch R09 Капка брод

Карактеристики : Моќ барање : AC напон 220 VПосилна фотоелектрически сензор доаѓаат со рефлектор, откривањ

DEN 440.00 529.92
1 Парче LCD Дигитален Мерач Термометар за Замрзнувач Автомобил Фрижидер Фрижидер Инкубатор Риба Резервоарот Температура Метар Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот WORKPRO 9 Магнетни Ниво Алуминиум I-Зрак Торпедо Ниво Лесно се Чита V-Мило Дух Ниво Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот WORKPRO 9 Магнетни Ниво Алуминиум I-Зрак Торпедо Ниво Лесно се Чита V-Мило Дух Ниво

9 инчи Магнетни Ниво од Занатски карактеристики силна држи магнетни работ, а солиден алуминиум Iзрак рам

DEN 384.00 479.52
Мала Големина Дигитални LCD Термометар Hygrometer Влажност Temp Метар Пад Брод Свеж Со попуст
Мала Големина Дигитални LCD Термометар Hygrometer Влажност Temp Метар Пад Брод

Мини дигитален влажност температура hygrometer Со овој ТМ05 термометар, ќе имаат стекнато прецизност електро

DEN 111.00 134.40
Нови LCD Дигитален Ѕид Автомобил Внатрешна Температура Термометар Капка Брод Свеж Со попуст
Нови LCD Дигитален Ѕид Автомобил Внатрешна Температура Термометар Капка Брод

Нормална температура LCD дисплеј Автомобил на воздухсостојба на пропустливи Дигитален Термометар и да п

DEN 102.00 122.88
Детали за * НОВИ * Еден призмата сет за вкупно станица ADS26 Свеж
Детали за * НОВИ * Еден призмата сет за вкупно станица ADS26

Информации : една призма сет за вкупно станицаЕфективна дијаметар : Φ65mmПризмата постојан : 0mmАдаптер со

DEN 7920.00
Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина Counter Свеж
Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина Counter

Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина CounterБренд нови во кутија machanical должина Метар counterПримен

DEN 646.08