RNX Нова Популарна 3.5 mm Аудио Сина LCD сет за во Автомобил Автомобил MP3 музички Плеер Далечинско Безжични FM Предавател Modulator Авто Радио+USB, SD MMC

RNX Нова Популарна 3.5 mm Аудио Сина LCD сет за во Автомобил Автомобил MP3 музички Плеер Далечинско Безжични FM Предавател Modulator

11 %

DEN 446.00

DEN 501.12

Свеж

Во магацинот

RNX Нова Популарна 3.5 mm Аудио Сина LCD сет за во Автомобил Автомобил MP3 музички Плеер Далечинско Безжични FM Предавател Modulator Авто Радио+USB, SD MMC Функција : USA & руски и Бразил & Шпанија & Европската Топла Продажба Безжични FM Предавател Мини Преносни 360 Rotatable Дизајн Сина LCD Дисплеј Автомобил mp3 Плеер 3 Бои се Опционални За LCD Светло сет за во Автомобил MP3 Со Далечински Управувач Автомобил запалка приклучок за Полнач Музички Плеер Со 3.5 мм ПОМОШЕН Поддршка USB, SD MMC У диск Авто Радио FM Адаптер Modulator Поддршка Мулти-јазик за различни Земји клиенти Со Слободни Осигурач за Безбедност На Повеќето Популарни Точка од Сите видови на Автомобили MP3 Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Mp3 Плеер ( Напомена : SD-Картичката не вклучувајќи ) 1 x Далечинска Единица за Контрола 1 x Аудио Кабел 1 x Осигурач Слика покажува : Спецификации : 1.USB2.0 Порт, Со Голема Брзина 2.LCD Екран (128*64) 3. 3.5 mm Јакна аудио влез, Поддршка линија-од 4.Напон : DC12 V-24 V 5.Датотеки се Поддржани : MP3/WMA 6.Работни Валута : 60-70m A 7.Малку го Оценувате : 48-320 Kbps 8.FM Фреквенција на Опсегот : 87.5-108.0 MHz 9.SNR : 85d B (FM : 65d B) 10.Работна Температура : 0~60 Целзиусови Степени 11.Растојание Поддржан од : рамките 5m 12.Поддршка SD/MMC Картичка, До 8 GB макс (на картички не е вклучена)

Меморија Големина: Други
Батеријата Спецификација: Надворешна сила
Стил: автомобил mp3
Големина На Екранот: 1.1 инчи
DSP: ОЕМ
Поддржува Снимање Функција: No
Димензии (WxHxD): Автомобил MP3 Плеер за музика 002
Број На Модел На: Автомобил MP3 Плеер за музика 002
Функција: FM Радио,Bluetooth
Поддржува EBook Читање: No
Тело Материјал: Пластични
Балансиран Од: Yes
Пакет: Yes
Аудио Формат Поддршка: MP3, WAV
Бренд Име: Renensin
DAC: ОЕМ
WIFI: No
Чување Тип: Флеш Меморија
Екранот: Yes
Надворешна Меморија: No
Траење На Батеријата: < 10 часа
Поддржува FM: Yes
Bluetooth: Yes
Signal Noise Ratio: ≥89dB
Операцијата На Владата: Допрете Тон
Има Говорници или не: No
Аудио Формат Поддршка: MP3, WMA, WAV

Додатоци на производи

Мини LCD Дигитален Приемник FM AM Радио Звучници USB Micro SD ТФ-Картичка Mp3 Плеер Пад на превозот Свеж Со попуст
Мини LCD Дигитален Приемник FM AM Радио Звучници USB Micro SD ТФ-Картичка Mp3 Плеер Пад на превозот

Карактеристики : Може да се игра MP3 музика од ТФкартичка и USB флеш диск (MAX 16 G,ТФкартичка не се вклучени во)

DEN 498.00 600.48
Надградба RUIZU X06 mp3 плеер Bluetooth 8GB 16GB спорт 1.8 Екран Дигитални MP3 Плеер за Музика Видео Плеер Bluetooth FM HIFI Свеж Со попуст
Надградба RUIZU X06 mp3 плеер Bluetooth 8GB 16GB спорт 1.8 Екран Дигитални MP3 Плеер за Музика Видео Плеер Bluetooth FM HIFI

Руски Купувачот се обрне внимание ве молам!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме (три збора), бид

DEN 1067.00 1333.44
Оригиналниот Клип Безжична Bluetooth MP3 плеер 8GB Спорт Mp3 Плеер за Музика Рекордер FM Радио 1.1 инчен Поддршка SD Картичка Свеж Со попуст
AINGSLIM IPX8 Водоотпорен MP3 Плеер за Музика пливање 8GB Подводни Спорт Водоотпорен MP3 Слушалки со FM за Пливање, Нуркање Свеж Со попуст
1.8 mp3 Плеер Студентите Преносни Спортски Глас Снимање на Видео MP3 Плеер Поддршка 128GB ТФ-Картичка Музички Плеер со Слушалки Свеж Со попуст
ALITER Симпатична Патка USB Мини Дигитален MP3 Плеер за Музика Поддршка 32GB Micro SD ТФ-Картичка Свеж Со попуст
ALITER Симпатична Патка USB Мини Дигитален MP3 Плеер за Музика Поддршка 32GB Micro SD ТФ-Картичка

Симпатична Патка USB Мини Дигитален MP3 Плеер за Музика Поддршка 32 GB Micro SD ТФКартичкаПакет се вклучени : (бе

DEN 112.00 157.44
Топ Бренд BENJIE T6 Bluetooth MP3 Плеер Вистински Lossless HiFi Музичкиот Плеер 1.8LCD Екран MP3 Со Спорт Armband Слушалка 2017 Свеж Со попуст
Топ Бренд BENJIE T6 Bluetooth MP3 Плеер Вистински Lossless HiFi Музичкиот Плеер 1.8LCD Екран MP3 Со Спорт Armband Слушалка 2017

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

DEN 2760.00 3888.00
2017 Нови XDUOO Д3 Професионални Lossless Музика MP3 HIFI Музички Плеер со HD OLED Екран Поддршка МАЈМУН/FLAC/ALAC/WAV/WMA/OGG/MP3 Свеж Со попуст
2017 Нови XDUOO Д3 Професионални Lossless Музика MP3 HIFI Музички Плеер со HD OLED Екран Поддршка МАЈМУН/FLAC/ALAC/WAV/WMA/OGG/MP3

Нови XDUOO НАНО Д3 Професионални Lossless Музика MP3 HIFI Музички Плеер со HD OLED Екран Поддршка МАЈМУН / FLAC / ALAC / WAV / WM

DEN 3835.00 4261.44
8GB Adroit Спортски Клип Водоотпорен IPX8 Mp3 Плеер FM Пливање, Нуркање Слушалка MP3 плеер за МУЗИКА слушалки подводни mp3 Свеж
Philips Спорт Слушалки MP3 Плеер Преносни Аудио и Видео Уред Спорт MP3 Слушалка Изградена-во Pedo Метар за Џогирање Bluetooth Свеж Со попуст
Топла промоција Огледало Преносни USB MP3 плеери Media Player Поддржува Микро SD ТФ 1-16GB MP3 Музички плеери, walkman mp3 Свеж Со попуст
Топла промоција Огледало Преносни USB MP3 плеери Media Player Поддржува Микро SD ТФ 1-16GB MP3 Музички плеери, walkman mp3

Мини Огледало Клип Музика MP3 Плеер Сосема Нов!!! Спецификација : Материјал : Пластични Димензија : Прибл...

DEN 86.00 95.52
HIPERDEAL Нови Спортски 4GB Клип Водоотпорен IPX8 Mp3 Плеер FM Пливање, Нуркање + Слушалка Топла 17Dec13 Капка Брод F Свеж Со попуст
HIPERDEAL Нови Спортски 4GB Клип Водоотпорен IPX8 Mp3 Плеер FM Пливање, Нуркање + Слушалка Топла 17Dec13 Капка Брод F

Спортски 4 GB Клип Водоотпорен IPX8 Mp3 Плеер FM Пливање, Нуркање + Слушалка ЦрнаКарактеристики : Водоотпорен

DEN 839.00 1133.76
5V/ 12V СТАН Контрола Bluetooth 4.0 MP3 Декодирање Одбор Модул ТФ-Картичка USB FM МАЈМУН FLAC Декодер Одбор Дигитални Црвени Свеж