Жешка Жени Банкет торба 2017 Мода Нови Чанти Личност СТП кожа Жените торба за на доградба на Акрилни Цртан филм Синџир Рамо Гласник торба

Жешка Жени Банкет торба 2017 Мода Нови Чанти Личност СТП кожа Жените торба за на доградба на Акрилни Цртан филм Синџир Рамо

5 %

DEN 761.00

DEN 800.64

Свеж

Во магацинот


Добредојде на сите да ја нашата продавница.
Имате било какви прашања,слободно пратете ми порака.
Ви посакувам среќен шопинг!O(∩_∩) O~~
Вие треба да го добие, да се добие подобра!
Должина 13cm, ширина 6cm, 16cm висок
Стил 2 Size:Должина 16cm, ширина 5cm, 17cm висока Прирачник за мерење, постои 1-3cm грешка. Answer : ___________________________ Note : Вреќи од различни серии, патент и жените можат да бидат различни.
Поради различни осветленост на дисплејот, има мало боја разлика, специјално со цел да се добие вистинскиот производ. Секој пакет се испраќа Кина Пост Воздух Пошта, можете да ги пратите пакет, се додека не getit,
По приемот на пратката,ве молиме да не даде 3 ѕвезди или ниска 3 ѕвезди повратни информации,
Имате било какви прашања,молам контактирајте ме, ние ќе се справи со вас во рок од 24 часа.

Тип На Објект: Чанти
Декорација: Sequined,Цртан Филм За Печатење,Синџири
Бренд Име: Remiel
Внатрешни работи: Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени: Еден
Надворешноста: Солидна Торба
Стил: Англија Стил
Број На Модел На: 1
Видовите на вреќи: Рамо & Чанти
Шаблон Тип: Знаци
Тврдост: Тешко
Главен Материјал: PU
Затворање Тип: Hasp
Чанти Тип: Рамо Кеси
Обвивка Материјал: Полиестер
Пол: Жените
Повод: Разноврсна
Обликот: вертикална дел
Стил: Европски и Американски Стил

Додатоци на производи

Жените Паричникот Мал Краток Вистински Кожен Женски Паричник Алигатор Hasp Монета Чанта Жените Purses Мини Женска Паричници Свеж Со попуст
Limited Тиња Тиња Џеб & Вечер Чанти Џеб Мали(20-30cm) Внатрешни работи Слот & Вечер Чанти Жените Мека Топла Стил Свадба Свеж Со попуст
2017 Ново 1 пар 2 компјутери со Големина 47cm 65 cm 70cm рачки За Obag Страна на Жените Чанта за O Торба Силикон Торба Додатоци Свеж Со попуст
Цртан филм Печатени Жените Графити Чанта Мини Crossbody Торба Дами Секојдневен Purses Канџите Девојки Чанта bolsos mujer 35 Свеж Со попуст
Козметик Суета Necessaire Убавината На Жените Патување Toiletry Комплет Направите Шминка Случај Козметички Торба Организатор Свеж Со попуст
2018 нова мода женска торба Торба жените кожни чанти жените голема торба Crossbody торба Bolsa женски чанти XS-430 Свеж Со попуст
2018 нова мода женска торба Торба жените кожни чанти жените голема торба Crossbody торба Bolsa женски чанти XS-430

Материјал : Кожа стпГолемина : 28cm*26cm*9cm & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 500gДостапни Боја : Како фотографии

DEN 475.00 878.88
Моден Бренд чанта жените долго тема женски паричник патент паричникот Спојки голем капацитет пари чанта торба Свеж Со попуст
Голем Капацитет Жените Спојки Нов Паричник Сплит Кожен Женски Паричник Долго Паричникот Жените Патент Чанта Рака Шупливи Надвор Свеж Со попуст
Се Зголемуваат Жените Кеси Дизајнер Џеб Висок Квалитет Чанти Торба Кожа Жените Гласник Кеси Crossbody Топ-Се Справи Со Кеси Свеж Со попуст