10Pcs Дијамант Обложени Core Дупка Видов Вежба Малку Сет на Алатки За Плочки, Мермер Стакло

10Pcs Дијамант Обложени Core Дупка Видов Вежба Малку Сет на Алатки За Плочки, Мермер Стакло

15 %

DEN 208.00

DEN 244.32

Свеж

Во магацинот


Опис : Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други Материјали и само потребите за вода за подмачкување. Може да се користи со стандардните електрични вежба. Секогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгори. Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба права. Големина : 6mm/0.23", 8mm/0.31", 10мм/0.39", 12mm/0.47", 14mm/0.55", 16mm/0.62", 18mm/0.7", 20mm/0.78", 22mm/0.86", 30мм/1.17" Количина : 10 компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.
Пакет inclu де : 10 x Дијамант Обложени Дупка Видов Вежба Битови

Бренд Име: YOFE
Тип: Основни Вежба Малку
DIY Материјали: Металугрија
Број На Модел На: 38659

Додатоци на производи

Професионални 6pcs/set Осцилирачки мулти Алатки Видов Ножеви Прибор погодни за Multimaster моќ алатка како Fein,Dremel итн Свеж
DIATOOL 3pcs 6mm+8мм+10мм Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Дупчење Свеж Со попуст
DIATOOL 4pcs 6mm+8мм+10мм+12mm Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Свеж Со попуст
DIATOOL 4pcs 6mm+8мм+10мм+12mm Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува

Предмет : Вакуум brazed дијамант core битови со брзо монтирање месо тело, сува дупчење битови, професионални

DEN 1128.00 1281.60
Нови 10PCS 30мм/35mm/40mm Emery Дијамант тревите Вежба Малку+2 Mandrel за Dremel Поставите Микро Моторни Вежба Chucks Стегање Свеж Со попуст
xintylink двојно страна вежба битови оштетени гром отстранување комплет метал одземени оштетени завртка extractor смена алатка Свеж Со попуст
Бесплатен превозот на 1pc OD 32-56 должина 200mm дијамант влажни core малку за бетонски ѕид водоводните цевки дупка дупчење Свеж Со попуст
100 компјутери осцилирачки мулти алатка видов ножеви за renovator моќта на алатките како Fein multimaster,Dremel,дрво, метал Свеж Со попуст
100 компјутери осцилирачки мулти алатка видов ножеви за renovator моќта на алатките како Fein multimaster,Dremel,дрво, метал

Во моментов, нашите видов ножеви може да се вклопат за Fein Supercut , Fein иБош Starlock осцилирачки мултиинструмен

DEN 1685.00 1915.20
4/110mm Легиран Челик Кружни Виде Ножот 30 Заби/40 Заби Тркала Дискови За Сечење Дрво Алуминиум и Железо Плоча алат Свеж Со попуст
4/110mm Легиран Челик Кружни Виде Ножот 30 Заби/40 Заби Тркала Дискови За Сечење Дрво Алуминиум и Железо Плоча алат

Карактеристики : Употреба на високоодделение легура ласерски заварување Виде ножот тело со висок квали

DEN 311.00 609.12
WC40-2D-SD40-WC06,заменете Ножеви И Вежба Тип За WCMT06T308 Вметнете У Дупчење Плитки Дупки indexable вметнете вежби Свеж
WC40-2D-SD40-WC06,заменете Ножеви И Вежба Тип За WCMT06T308 Вметнете У Дупчење Плитки Дупки indexable вметнете вежби

Купувачот Забелешка : U вежба дупки за roughing алатка дијаметар генерално е пуштена се сметаат за нормални

DEN 3976.80
бесплатен превозот DC-SFW3PP02 D100mm флексибилни полирање дијамант влажни чекор 3 полирање влошки за камен Свеж
бесплатен превозот DC-SFW3PP02 D100mm флексибилни полирање дијамант влажни чекор 3 полирање влошки за камен

дијамант чекор 3 полирање влошки Опис на ПроизводотВоведНашите дијамант чекор 3 полирање подлоги се кор

DEN 911.52
Т форма/У Облик/ Вратата Облик Ноктите за Нокти Пиштол Прирачник Директно Нокти Пиштол во Staples Nailer Спојувач Свеж Со попуст
2 парчиња KBPC5010 50A 1000V AC Мост Rectifier Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier Свеж Со попуст
2 парчиња KBPC5010 50A 1000V AC Мост Rectifier Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier

50 A 1000 V Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier KBPC5010Пакет Се Вклучени : 2 x 50 A 1000 V Метал Случај Еден Фази Ди

DEN 81.00 85.44
10pcs црна боја 7mm*180mm Топла Топи Лепак Лепило Род висок квалитет 7mmglue стап Свеж
10pcs црна боја 7mm*180mm Топла Топи Лепак Лепило Род висок квалитет 7mmglue стап

опис10pcs 7mm*180mm должина црна боја, лепак стап[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ние се Пог

DEN 191.52
Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Дијамант Совет Влечете Engraver Малку со 120 степен Кол 8 мм за cnc машина Свеж
Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Дијамант Совет Влечете Engraver Малку со 120 степен Кол 8 мм за cnc машина

Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња / set Дијамант Повлечете Малку со 120 степен Кол 8мм за Гравирање на Метал

DEN 840.00
8pc Бред Точка Дрво Пресврт Вежба Малку Сет 3 4 5 6 7 8 9 10мм за Машини Алатки Свеж Со попуст
8pc Бред Точка Дрво Пресврт Вежба Малку Сет 3 4 5 6 7 8 9 10мм за Машини Алатки

започнетекрајот 8pc Бред Точка Дрво Пресврт Вежба Малку Сет 3 4 5 6 7 8 9 10мм за Машини АлаткиМатеријал : Висок

DEN 62.00 72.48
AC220V-240V Апарат за полнење за на КИНА LONGYUN 24V 25V Li-Ion Батерија Cordless Вежба Возачот Screwdrive Свеж
AC220V-240V Апарат за полнење за на КИНА LONGYUN 24V 25V Li-Ion Батерија Cordless Вежба Возачот Screwdrive

ИзвестувањеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањет

DEN 888.00
Chanseon Топла Топи Лепак Стапови Лепак Црни Алуминиумски Додатоци 10pcs/многу 11mm DIY Алатки Адхезивна Поправка 270mm Должина Свеж Со попуст
Нови 4 100mm Дијамант Мелење Тркала Диск Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамика Алатки Свеж Со попуст
Нови 4 100mm Дијамант Мелење Тркала Диск Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамика Алатки

BI0002151Спецификација : Бренд новиГолемина(дијаметар) : 4 инчен / 100mmВнатрешниот дупка со дијаметар : 22mm (без

DEN 237.00 395.52
1 сет 7Pcs 0.5-3мм Електрични Вежба Малку Collet Микро Пресврт Вежба Чак Поставите Нова Алатка Свеж Со попуст
1 сет 7Pcs 0.5-3мм Електрични Вежба Малку Collet Микро Пресврт Вежба Чак Поставите Нова Алатка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Бакар Боја : Злато, Бакар минијатурни вежба чак, и вежба се м

DEN 80.00 95.52
Flexsteel најдобар квалитет M35 Кобалт Вежба Малку Сет,ХСС-КО Вежба во Собата 1.0-10ММ, за Дупчење од Нерѓосувачки Челик, Прекалени Свеж Со попуст