1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)08

1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)08

30 %

DEN 168.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ова е смола делови, исклучителна детали. Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази. - ПРЕВОЗОТ Ние брод во СВЕТОТ По добивањето на плаќање, ние ќе се справи со нив, во 3-5 дена, Кина Пост воздух парцела транспорт. Превозот време Нормален : 16-30 дена за да стигнат до дестинацијата и Посебни услови : 35-60 дена за да стигнат до дестинацијата (Посебни околности вклучуваат : празници, политика на вредноста, оддалечените области, итн.). Превозот прашања : Ако поминало 60 дена, што се уште не ја прими пратката. Ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе прашања и да ви даде задоволителен одговор! - Превозот заврши пакет на сликата - Оставете Youe Повратните информации Ако добиете и како нашиот објект, позитивен фидбек е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, знајте дека ние се реши проблемот на најдобар начин. Ви благодарам многу!
Скала : 1 : 35
Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на :
Ова е смола делови, исклучителна детали.
Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.
Превоз :
Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,
Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.
Генерално бараат 20 - 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

Бренд Име: idg
Тип: Германија
Скала: 1
Возраст Опсег: > 8 години
Пол: Унисекс
Предупредување: Не готов производ. Тоа е делови! !
Материјал: Смола
Тема: Воена минијатури

Додатоци на производи

Maisto 1:18 1968 Camaro Z/28 Мускулите Стар Автомобил модел Diecast Модел на Автомобил Играчка Нови Во Кутија Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
сите седечка поза 1:25 архитектура модел на Градење на Изгледот на Моделот Луѓе Воз Скала Насликана Слика Патник Свеж Со попуст
Balody Мали Блокови орел Модел Аукција Бројки Птица Тули Зграда Играчка Brinquedos за Деца Божиќ Подароци Девојка Присутна Свеж Со попуст
Maisto 1:12 Kawasaki ZX 6R Собранието DIY МОТО ВЕЛОСИПЕД Модел Комплет БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 39155 Свеж Со попуст
Maisto 1:12 Kawasaki ZX 6R Собранието DIY МОТО ВЕЛОСИПЕД Модел Комплет БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 39155

Опис на Овој објект е Maisto 1 : 12 Kawasaki ZX 6 R 39155 Собранието DIY МОТО ВЕЛОСИПЕД Модел Комплет БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 912.00 959.52
193pcs Полицијата командниот Центар Мотоцикл Полициска Станица Градежни Блокови Компатибилен Legoed град Изградба тули деца Свеж Со попуст
28245 Женски ловец Nuwara 28mm Свеж Со попуст
28245 Женски ловец Nuwara 28mm

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 168.00 239.52
KAZI Град Изгради градежен 3D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Деца Свеж Со попуст
KAZI Град Изгради градежен 3D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Деца

KAZI Град Изгради градежен 3 D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Де

DEN 859.00 1226.40
KAZI 6727 Градежни Блокови Полициска Станица Модел Градежни Блокови 511+компјутери Playmobil Блокови DIY Тули Едукативни Играчки Свеж Со попуст
1:35 германски тенк екипажот во Авганистан 1 Свеж
1:35 германски тенк екипажот во Авганистан 1

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 239.52
DIY Загатка Играчка Велосипед Модел Собранието го Поставите легура Симулација Креативни Роденденски Подарок Свеж Со попуст
DIY Загатка Играчка Велосипед Модел Собранието го Поставите легура Симулација Креативни Роденденски Подарок

Материјал : Алуминиум Легура+гума+пластикаГолемина : 24x14cmПакување Листа : 34x20x4cmТежина : 0.53 kgСобранието Вр

DEN 408.00 479.52
DIY Изградба Мермер Трката се Кандидира Лавиринт Топки Песна Градежни Блокови 123+/72+/48+КОМПЈУТЕРИ градење на цигли Едукативни Свеж Со попуст
MU 3D Метал Мозаик Војна 2 Русија KV 2 Резервоарот за Градење на Модел Комплет YM-N022-S DIY 3Д Ласерски Сече се Соберат Играчки Свеж Со попуст
MARUMINE Плоча 1 x 1 3D Загатки Градење на цигли За Пиксели Сликарство Деца Развивање на Едукативни Играчки Свеж Со попуст
MARUMINE Плоча 1 x 1 3D Загатки Градење на цигли За Пиксели Сликарство Деца Развивање на Едукативни Играчки

Шопинг Белешки На Шведска Царинската Известување,Сите објектот на неЕУ ќе биде предмет на ДДВ без оглед

DEN 227.00 315.36