L-e-mail перика Сосема Нов Мажите Cosplay Перики 30cm/11.81 инчен Отпорни на Топлина Краток Сиво Бел Синтетички Влакна Perucas Cosplay Перика

L-e-mail перика Сосема Нов Мажите Cosplay Перики 30cm/11.81 инчен Отпорни на Топлина Краток Сиво Бел Синтетички Влакна Perucas

25 %

DEN 520.00

DEN 693.60

Свеж

Во магацинот

Ние се стремиме да ви обезбеди со најдобри цени и најголемиот различни избори.
3, Нашите превозот опции само за референца,Ние може да избере побрзо превозот начин за вашата нарачка,ве Молиме да се свесни.
Пакет : 1pc перика +1pc слободни перика капа
Боја : Како на сликата
Должина : 30cm/11.
2,Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата(ние ќе го толку брзо како што тоа е можно),По што ние ќе го пополни следење на број,Можете да го најдете во вашата нарачка детали. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Ве молиме да се свесни.(враќање на превозот надомест исплатен од вас.
Перика капа : Ние ќе ви испратиме еден перика капа како подарок,Но некаде магацин може да заборавајте да го стави во вашиот парцела,Ние ќе го испрати со вашата следна цел,Но ова не може да биде негативен фидбек или спор причина.)
Додатоци Проблеми : Ако производот што сте го добиле има недостасува дел,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ја недостасува дел за вас. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.Ако имате било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас.
1,ве Молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот информации.81 инчи
Стил : Cosplay Перика
Материјал : Високо Синтетички Влакна Temp
Грижа Инструкции : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, хлор Производ Прикажува :
Перики во Внатрешноста(Ист стил како на следната слика,Но во различна боја)
Како за користење и одржување на
L-e-mail перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн.Ви благодариме
.
Боја : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот,предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Вашето мислење е многу важно за нас,Ако сте задоволни со производот,ве Молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Размена : Ние ви нудиме да се врати за промена на услугата,Ако не ви се допаѓа бојата или големината не се вклопуваат,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нашата адреса,Можете да ги испратите назад,Откако ќе ја прими,ќе ви го испратам различна боја или големина,И да ве информираме за нови следење на број.
Превозот проблем : Ако не го добиете вашиот производ пред заштита на времето одново,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го продолжи да бидете сигурни дека можете да го добиете производот,во меѓувреме,ние ќе ги контактира јасна компанија да ви помогне да го најдете вашиот парцела.
Квалитетот проблем : Ако производот што сте го добиле имаат квалитет прашања,ве Молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите производот фотографии,По што проверете ја фотографијата,Ако постојат проблеми со квалитетот ,Ние ќе им даде на вашиот делумно рефундирање како компензација или можете да го врати тоа и да се добие целосна наплата .

Протегала должина: 12inches
Предмети по Пакет: 1 Парче Само
густина: 100%
Може Да Се Permed: Yes
Перики Должина: Краток
Текстура: Директно
капа големина: Просечната Големина
Материјал Одделение: Висока Температура Влакна
Бренд Име: L-e-mail перика
Број На Модел На: CB79

Додатоци на производи

StrongBeauty женските Перики Природни Меки Пепел Русокоса Краток Права Коса Синтетички Целосна Перика Свеж Со попуст
StrongBeauty женските Перики Природни Меки Пепел Русокоса Краток Права Коса Синтетички Целосна Перика

Женските Перики Природни Меки Пепел Русокоса Краток Права Коса Синтетички Capless Целосна Перика1...

DEN 790.00 1025.28
Soowee 24 Бои 80см Долга Права на Жените Партија Природата Црвено Црн Hairpiece Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Cosplay Свеж Со попуст
MCOSER Macross Meiyun Jinnumeier Жените Cosplay Долго Боја Мешани Лолита Партија кадрава Перика Свеж Со попуст
MCOSER Macross Meiyun Jinnumeier Жените Cosplay Долго Боја Мешани Лолита Партија кадрава Перика

Macross Meiyun Jinnumeier Жените Cosplay Долго Боја Мешани Лолита Партија кадрава ПерикаМатеријал : 100% Висока Температ

DEN 794.00 1301.76
Sallyhair Средниот Дел 12inch Јапонски Висока Температура Влакна Синтетички Краток Ombre Црно Вино Црвена Боја Боб Перика За Свеж Со попуст
StrongBeauty женските Перики Kanekalon Синтетички Влакна Бургундија/Русокоса Краток Боб Фризура Природни Перика Свеж Со попуст
StrongBeauty женските Перики Kanekalon Синтетички Влакна Бургундија/Русокоса Краток Боб Фризура Природни Перика

Женските Перики Kanekalon Синтетички Влакна Бургундија / Русокоса Краток Боб Фризура Природни Перика1...

DEN 1706.00 2160.00
Soowee 24 Бои 32inch Долга Права Cosplay Перики Пурпурна Црна Партија Коса Додатоци Синтетички Влакна Перика за Жени Свеж Со попуст
Soowee 24 Бои 32inch Долга Права Cosplay Перики Пурпурна Црна Партија Коса Додатоци Синтетички Влакна Перика за Жени

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 25 0g , можеби

DEN 404.00 505.44
L-e-mail перика Сосема Нов Пристигнување НИЕДНА ИГРА НЕ е ЖИВОТ Shiro Cosplay Перики 135cm Долго Мешана Боја Синтетички Влакна Свеж Со попуст
Yiyaobess Микро Плетенка Чипка Пред Перики За Црни Жени Топлина Отпорни На Синтетички Средна Должина Обурн Браун Перика Два Свеж Со попуст
РАДОСТ и УБАВИНА Синтетички Влакна Долга Брановидна Перика Игра на Престоли Daenerys Targaryen Cosplay Перика Висока Температура Свеж Со попуст
StrongBeauty Жените Краток Директно Bloned Микс Синтетички Целосна Перики Свеж Со попуст
StrongBeauty Жените Краток Директно Bloned Микс Синтетички Целосна Перики

Жените Краток Директно Ombre Аглеста Боб Фризура перика Синтетички Целосна Перики1 Се чувствува многу как

DEN 838.00 1088.64
Yiyaobess синтетички влакна директно ријана перика кратка црна перики за жените Јапонски влакна Свеж Со попуст
Yiyaobess синтетички влакна директно ријана перика кратка црна перики за жените Јапонски влакна

1 Испорака метод : Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail и eпакет за повеќето земји.2 Превозот Време :

DEN 1041.00 1531.20
MSIWIGS Синтетички Кадрава Перика за Црни Жени Природни Кафеава Боја Ombre Коса Мека Краток Афро Перики со Удира Два Модели Свеж Со попуст
StrongBeauty Mens Момчиња Краток Директно Platinum Русокоса Перика Свеж Со попуст
StrongBeauty Mens Момчиња Краток Директно Platinum Русокоса Перика

Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може д

DEN 791.00 878.40
Similler Долго Жените Синтетички Cosplay Перика Централниот Дел Црвено Русокоса Кадрава Коса Отпорни На Топлина Носии Свеж Со попуст
QD-Tizer Коса Тело Бран Црна Боја Чипка Пред Перики Природни Удира со Долга Брановидна Синтетички Чипка Пред Перика за Убавина, Свеж Со попуст
Feibin Краток Перики За Црни Жени Синтетички БОБО Директно Ombre Русокоса Перика Висока температура Влакна D10 Свеж
StrongBeauty Жените Долга Права Коса Светло виолетова Ombre Перика Синтетички Целосна Перики Свеж Со попуст
StrongBeauty Жените Долга Права Коса Светло виолетова Ombre Перика Синтетички Целосна Перики

Нашите hairpieces се направени на еден од најдобрите aterials се користи во оваа индустрија. Kanekalon Kanekalon беше поте

DEN 2230.00 2822.40
MSIWIGS Долги Плетенки Cosplay Перики за Жените Виножито Ombre Плетење Синтетички Брановидна Перика Природни Виолетово-Сина Свеж Со попуст
MCOSER 30cm Црна Кратка Коса Лолита Партија Синтетички Влакна Перика Мода Секси Машки Cosplay Аниме Перики Свеж Со попуст
MCOSER 30cm Црна Кратка Коса Лолита Партија Синтетички Влакна Перика Мода Секси Машки Cosplay Аниме Перики

MCOSER 30cm Црна Кратка Коса Лолита Партија Синтетички Влакна Перика Мода Секси Машки Cosplay Аниме ПерикиМатер

DEN 616.00 1184.64
L-e-mail перика Сосема Нов Saiki Kusuo ниту саи-nan Cosplay Перики Розова Kusuo Saiki Перика Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Свеж Со попуст
Желба за коса 1pc 18inch 45см долго синтетички jamaican dreadlock коса перика црна боја за жена Свеж Со попуст
Желба за коса 1pc 18inch 45см долго синтетички jamaican dreadlock коса перика црна боја за жена

Кинеската Нова Година Празник Време : од Февруари 11 Фев.23Ние не можеме да испраќањето на твојот ред, за в

DEN 1357.00 1938.72