Петар рен DIY Дијамант сликарство тигар Целосна Вез со дијаманти икона 3d плоштад мозаик Слика на кристал Тигар е лице

Петар рен DIY Дијамант сликарство тигар Целосна Вез со дијаманти икона 3d плоштад мозаик Слика на кристал Тигар е лице

22 %

DEN 221.00

DEN 283.68

Свеж

Во магацинот

Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас.
Петар рен DIY Дијамант сликарство тигар 100% Целосна Вез со дијаманти икона 3d плоштад мозаик Слика на кристал Тигар е лице
Бренд : Петар рен
Крстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Детали : 100% Целосна покрие мозаици со слика
Дали рамка : Не ,n o имаат рамка во собата
Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамант
Пакување метод : навивам
Дијамант Боја : 30-45 Бои
Погоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија. По-продажбата на услугата : На сите производи што се продаваат се ригорозно да се тестираат. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас.
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 . Ние и ветуваме на : ние ќе ви ги даде најдобра услуга, вашето задоволство е најголемата мотивација за нашата работа. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки.
Пакети на дијамант : Секоја торба број 210-240piece
Подарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
Мозаик ефект на слика
внатрешните детали
Се препорачува причина
За Дијаманти
Се препорачува причина :
1. Ако сте купиле дијаманти сликарство во мојата продавница, ќе имаат слободен шанса да додадете дијамант, па купи некој производ во мојата продавница, ве молиме, не грижете се. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Ви благодарам многу. Секој дијамант големина : 2. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ако мислите дека стоката која сте ја добиле имаат проблеми со квалитетот во рок од 10 дена (не-човечки штета). Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.

Големина: 20x20cm paper bags, 25x25cm paper bags, 30x30cm paper bags, 35x35cm paper bags, 40x40cm Color box, 45x45cm Color box, 50x50cm Color box, 60x60cm Color box, 70x70cm Color box, 80x80cm Color box
Бренд Име: Петар рен
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Pasting Област: Целосна
Материјал: Смола
Број на Бои: 30-45
Форма: три-димензионални
Дијамант форма: Плоштад
Стил: Модерна
Шаблон Тип: Животните
Рамка: No
Надворешното Пакување: Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали : смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата : Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Погодни За : домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Подарок За : Пријатели,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
Нумерирање : 790201
Дијамант големина на : 0.25 cm*0.25 cm
Име : Тигар е лице
Детали : 100% Целосна покрие мозаици со слика
Пакети на дијамант : Секоја торба број 210-240piece
Повеќе големината атрибути : Изберете да кликнете на било која големина

Додатоци на производи

АНГЕЛ Е СТРАНА Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Дијамант Сликарство куче Shar pei Кристал Крстот Бод Декорација Свеж Со попуст
LI LOYE DIY Дијаманти сликарство Крстот бод мозаик Ангели и девојка вез со занаетите 5D кристал Декоративни Подарок FZ417 Свеж Со попуст
Diy Дијамант Сликарство Сценско Градина Куќа 5D Крстот Бод Везана Сликарство Кристал Пејзаж Дијамант Везови Свеж
Везана 5D Дијамант Везови Овошје DIY Дијамант Сликарство Дијамант Мозаик Шема Хоби и Занаети Дома Декор Божиќ Подарок Свеж Со попуст
Полн Круг Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Везови Крст-бод Сини очи мачка Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Diamant Подарок Свеж Со попуст
Еден Надолу Пак Суровини Работ Hemmer Машина за Шиење Прилог Папка КП-223 важно: изберете си сакал големина . Свеж Со попуст
Еден Надолу Пак Суровини Работ Hemmer Машина за Шиење Прилог Папка КП-223 важно: изберете си сакал големина .

Дел # : КП223Следните hemmer големина се достапни од нас, ве молиме да ни кажете на вашиот поволни големина по

DEN 571.00 671.52
Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Црвен Нос Мачка 3D Дијамант Сликарство Полн Круг Rhinestones Diamant Сликарство Везови Свеж Со попуст
Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Црвен Нос Мачка 3D Дијамант Сликарство Полн Круг Rhinestones Diamant Сликарство Везови

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн круг вежба ( ако са

DEN 209.00 326.40
Целосна Рубикова Коцка rhinestones слики дијамант везови животни Мачка & Тигар крстот бод колекции 5d дијамант сликарство везови Свеж Со попуст
Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Камион со автомобил 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Дома Декор Подарок Свеж Со попуст
DONYAMY 1pc Игла Threader Вметнување Алатка Апликатори Машина за Шиење Overlockers Serger Свеж Со попуст
DONYAMY 1pc Игла Threader Вметнување Алатка Апликатори Машина за Шиење Overlockers Serger

Спецификација : Сосема нов и висок квалитетОвој објект е игла threader Добра алатка да им помогне на тема на

DEN 64.00 85.92
HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Балет Танц 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Оркестарот A00342 Свеж Со попуст
Полн плоштад дијамант 5D DIY дијамант везови Горење мотоцикли дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик декорација Свеж Со попуст