20 парчиња/многу слама метал нерѓосувачки челик слама Чај Bombilla Gourd Пиење Филтрирани позлата злато се зголеми злато црна цевчиња

20 парчиња/многу слама метал нерѓосувачки челик слама Чај Bombilla Gourd Пиење Филтрирани позлата злато се зголеми злато црна

35 %

DEN 1027.00

DEN 1579.20

Свеж

Во магацинот

20 парчиња/многу слама метал нерѓосувачки челик слама Чај Bombilla Gourd Пиење Филтрирани позлата злато се зголеми злато црна цевчиња
Функција :
1.18/10 нерѓосувачки челик Flatware, поминаа на ФДУ, LFGB и ЕУ ХРАНА БЕЗБЕДНО ТЕСТ.
2.Тоа е здрав за човечкиот организам. Се чувствуваат слободни да го користите.
3. Единствена форма, необично.
4.Добро Огледало полски. Мазна површина и доброто форма.
5.Топлинска изолација и анти-scald.Дизајн за Чувство.
Детали :
Бренд Име : Купувачот Ѕвезда
Место На Потекло : Guangdong,Кина
Материјал : 18/10 Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребро, Злато, Розово Злато, Црна, Имитација На Златна, Виолетова, Темно Сина,
Применливи Прилики : Бар Пиење, Tabletop, Кујна, Ресторан
Вклучува :
20 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Пиење Цевчиња + 4 Почиста Четка
Инструкции :
1.За прв пат употреба,ве молиме да се става во зовриена вода да се вари и користете детергент за чистење.Тоа може да се направи нечистотија беше отстранет во процесот на транспорт.
2.По секоја употреба, ве молиме да користите чисто, како што се памучна крпа не брис со жица, со цел да се избегне гребење огледало, и се става во сув вентилирани место.

Тип: Бар Додатоци
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Количина: >5
Бренд Име: Купувачот Ѕвезда
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Бар Додатоци Тип: пиење цевчиња
Материјал: Метал
Број На Модел На: a010
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

Нерѓосувачки Челик Коктел Whiske Muddler Бар Миксер Barware За DIY Пијат Mojito Коктел ВИСОКИ MUDDLER Инфузија Mixology Талент Свеж
Злато Позлата Коктел Избере Сет од 6 Свеж Со попуст
Злато Позлата Коктел Избере Сет од 6

Го прави совршен подарок за секој такт работам, Голема за давање на Сет од 6, од Нерѓосувачки челик со пол

DEN 335.52
1Pc на 304 Нерѓосувачки Челик Филтер Слама Обичен Bombilla Криви Yerba Мат Метал Пиење Цевчиња Нови C42 Свеж Со попуст
1Pc на 304 Нерѓосувачки Челик Филтер Слама Обичен Bombilla Криви Yerba Мат Метал Пиење Цевчиња Нови C42

Опис на производот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Димензии : должина 15.5 cm Количина : 1 Pc Па�

DEN 51.00 56.64
Бесплатен Превозот француски Стил Коктел Shaker Bartending Алатки Лентата Сетови 6 парчиња, вклучувајќи мешање стакло Свеж
Астрономски Водител на Капетанот и Брод Custom Name Plaid Шема на Ладилникот Може да Свадбата Оркестарот Материјали Neoprene Свеж Со попуст
Професионални француски Shaker 800/600/450ml Коктел Shaker Бакар Позлатен 304 од не ' Рѓосувачки Челик Коктел Shaker Миксер Свеж Со попуст
Континентална креативни полици за вино дома декор Црвено Вино шише Носителот Железо Вино, Полица Партија Свадба Вино Носители Свеж Со попуст
2 парчиња S-Форма Воздух Заклучување Близнак Меур Grommet Homebrew Пиво Ферментација Вино Свеж
2 парчиња S-Форма Воздух Заклучување Близнак Меур Grommet Homebrew Пиво Ферментација Вино

2 парчиња SФорма Воздух Заклучување Близнак Меур Grommet Homebrew Пиво Ферментација на Вино АЛАТКА за ПравењеB303

DEN 95.52
НА ПРОДАЖБА! Фабриката бесплатен превозот 1 МЛ ЦРВЕНО мерење на вино pourer со логото 10pcs/многу Свеж Со попуст
НА ПРОДАЖБА! Фабриката бесплатен превозот 1 МЛ ЦРВЕНО мерење на вино pourer со логото 10pcs/многу

Ве молиме да се напомене дека ова не е мерење на лента Ако тоа е 30ml pourer, 90% од нив pourer од 2540ml дека ќе биде мн

DEN 498.00 566.40
Топла продажба мулти-цел виткање шише corkscrew кујна gadgets, од не ' рѓосувачки челик вино настроената hippocampal нож сребро Свеж Со попуст
Тенок Појас Коктел Jigger 30/60 ml Елеганција и Практичност Нерѓосувачки Челик Jigger Со Мерење на Свеж Со попуст
Тенок Појас Коктел Jigger 30/60 ml Елеганција и Практичност Нерѓосувачки Челик Jigger Со Мерење на

За Испорака : 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на провер�

DEN 191.00 191.04
2 парчиња/set Нерѓосувачки Челик Љубов Срце Облик Вино Затка Corkscrew Вино Шише Настроената И Затка Свадба Фаворизира Шише Свеж Со попуст
Популарната 1PC Нерѓосувачки Челик Виски Коцки Мраз Брзо Замрзнување Вино Пиво Кулер Алкохол Ладење Карпи КТВ Додатоци Свеж Со попуст
12L Лентата за алатки 304 од не ' рѓосувачки челик шампанско мраз кофа мраз-pail вино шампањ мраз кофа Свеж Со попуст
12L Лентата за алатки 304 од не ' рѓосувачки челик шампанско мраз кофа мраз-pail вино шампањ мраз кофа

КАРАКТЕРИСТИКИ : 12 L Лентата за алатки 304 од не ' рѓосувачки челик шампанско мраз кофа мразpail вино шампањ �

DEN 3182.00 3744.00
Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Бостон Shaker со 5 различни Површина -2 Дел Коктел Shaker, 15-Унца и 25-Унца Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Бостон Shaker со 5 различни Површина -2 Дел Коктел Shaker, 15-Унца и 25-Унца

ПРОФЕСИОНАЛНИ ШАНКЕР ИЗБОР : Тешко е доволно за висока јачина на звук кафулиња и барови дома слично, ово�

DEN 757.00 757.44