3Sheets/Пакет Јапонски Акварел Коверти Хартија Semitransparent Фото Разгледница Ознаката Писмо Белешки Чување Симпатична Канцелариски

3Sheets/Пакет Јапонски Акварел Коверти Хартија Semitransparent Фото Разгледница Ознаката Писмо Белешки Чување Симпатична Канцелариски

19 %

DEN 62.00

DEN 76.32

Свеж

Во магацинот


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.21 $1.38
$1.46 $2
$2.82 $3.62
$2.71 $3.3
$2.04 $2.62
$1.14 $1.29
$1.29 $1.55
$1.22 $1.28
wy-приклучок-крај
1448
Прочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable). Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис
Описи :
Големина : 15*11cm
Пакетот вклучува : 3pcs коверти
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Бренд Име: CardLover
Број На Модел На: XF-BDAS-0010-13
Големина: 15*11cm
Употреба: подарок плик
Тип: Паричникот Плик
Материјал: пергамент хартија

Додатоци на производи

Трговија на големо 50pcs / Многу Производител на Бела Меур Торба Mail Плик Плик Хартија (13x17cm + 4cm) Свеж Со попуст
Трговија на големо 50pcs / Многу Производител на Бела Меур Торба Mail Плик Плик Хартија (13x17cm + 4cm)

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Бисер филмот + меур филм Тежина За : 50pc= 220g Боја бела

DEN 291.00 364.32
50 компјутери/многу корејски Креативни Ретро Kraft Хартија Плик Гроздобер 9*6cm Мини Серија Свадба Подарок Канцелариски Коверти Свеж Со попуст
30 компјутери/пакет Прекрасен Цвет Приказна Поздрав Картичка Разгледница Роденденски Подарок Картичка Постави Порака Картичка Свеж Со попуст
5 Хартија, Пликови Обоени Envelopes130 game masters 220x110mm Коверти Дебели Обоени Коверти 100PCS Свеж Со попуст
5 Хартија, Пликови Обоени Envelopes130 game masters 220x110mm Коверти Дебели Обоени Коверти 100PCS

Бренд : СРЕЌЕН ИМПРЕСИОНИРАПотекло : КИНАГолемина : 220mm*110mmТежина : / Количина : 100 PCSБоја : 12Материјал : 130 gam

DEN 342.00 360.00
Multicolor 12 бои size10x10cm kraft хартија плик мали обоени коверти свадба плик sobres/120 компјутери/set/трговија на Големо Свеж Со попуст
Multicolor 12 бои size10x10cm kraft хартија плик мали обоени коверти свадба плик sobres/120 компјутери/set/трговија на Големо

Детали За ПроизводотИме : Материјал : Хартија.Големина : околу 100*100mm(3.9*за 3,9 инчи)Тоа е многу корисно и пог

DEN 917.00 1019.04
3 Enveopes и запечатување налепници/пакет Флорални Овошје Плик Пергамент Хартија Фото Разгледница Ознака за Држачот за Складирање Свеж Со попуст
10 КОМПЈУТЕРИ Нови Гроздобер Kraft Хартија Плик DIY Ретро Елени Коверти Свадба Подарок за Статистика Канцелариски Снабдувач Свеж Со попуст
XXC658 Боја Празно Коверти 100x70mm Банка Картичка Коверти 120GMS Честитки Мини Коверти 100PCS Свеж Со попуст
XXC658 Боја Празно Коверти 100x70mm Банка Картичка Коверти 120GMS Честитки Мини Коверти 100PCS

Потекло : КИНАГолемина : 100x70mmТежина : 425 G / 100 PCSКоличина : 100 КОМПЈУТЕРИБоја : 10Материјал : 120 game masters ХАРТИЈ

DEN 297.00 312.00
50 КОМПЈУТЕРИ Ретро Празни Мини Хартија, Пликови Свадба Партија Покана Честитки Подарок W15 Свеж Со попуст
50 КОМПЈУТЕРИ Ретро Празни Мини Хартија, Пликови Свадба Партија Покана Честитки Подарок W15

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Класичен, гроздобер и едноставен дизајн Совршен за кори

DEN 163.00 176.64
Бесплатен Превозот 30Pcs/Многу Chines Стил Хартија, Пликови За Покани за Свадба Покана Плик Поставите Плик Подарок Коверти Свеж Со попуст
10pcs мешани Нови креативни симпатична РОМАНСА серија плик За Картичка Scrapbooking Подарок Свадба Писмо Покани корејски papelaria Свеж Со попуст
Гроздобер Kraft Хартија, Пликови Симпатична Цртан филм Kawaii Хартија корејски Канцелариски Подарок 6 листови буква на хартија+3 Свеж Со попуст