1pcs Висок Квалитет BT-168D BT168D Универзална Батеријата Тестер За 9V 1.5 V И Копчето Мобилен ААА АА C D

1pcs Висок Квалитет BT-168D BT168D Универзална Батеријата Тестер За 9V 1.5 V И Копчето Мобилен ААА АА C D

6 %

DEN 257.00

DEN 273.12

Свеж

Во магацинот


Висок Квалитет BT-168 D BT168 D Универзална Батеријата Тестер За 9 V 1.5 V И Копчето Мобилен ААА АА C D
Опис :
Универзална Копчето Батеријата Тајна Тестер АА ААА C D 9 V Проверки ниво на енергија на сите 1.5 V & 9 V батерии Лесно може да се прочитаат, боја кодирани метар покажува ниво на енергија Не't Погоди Кои Батерии да се Задржи и Кој да го фрли Далеку, Поставете го вашиот батеријата помеѓу две точки на батеријата тестер, и лесен-за-читање на екранот ќе ви кажам веднаш без разлика дали имате dud, или ако можете да eke од уште неколку минути на животниот век на батеријата. Тестови 1.5 V минијатурни клетки Три резултат : црвено=замени, жолта=ниска моќност, зелени=добар, Ако игла не се движи,проверете дали батеријата е допирање и контакти пред да го претпоставка дека тоа е сосема мртва. Батеријата тестер може да се користи за тестирање на следниве димензии : 1.5 V : ААА, HP16, MN2400, R03 АА, HP7, MN1500, UM3 C, HP11, MN1400, SP11, LR14, UM2 D, HP2, MN1300, SP2, R20,UM1 9 V : PP3, MN1604, 6 F22, 006 P ЗАБЕЛЕШКА : батеријата тестер е активиран од страна на батеријата се проверува. Имајте тест пати колку кратко е можно, за да се избегнат непотребни батеријата мозоци. AAA батерија, не се вклучени Спецификација : Оригинална кутија : НЕМА Боја : Црна Точка големина : 110*59*25мм Нето тежина : 51g Пакет тежина : 60g
Пакет содржина :
100% Сосема Нов
1 x Батеријата Тестер

Број На Модел На: BT168D
DIY Материјали: Електрични
Тип: Домаќинство Батеријата Тестер

Додатоци на производи

година Најновите LCR-T4 ESR Метар Транзистори Тестер Диоди Triode Capacitance Mos Mega328 Транзистори Тестер + СЛУЧАЈ (не Свеж
година Најновите LCR-T4 ESR Метар Транзистори Тестер Диоди Triode Capacitance Mos Mega328 Транзистори Тестер + СЛУЧАЈ (не

Опис : 1,2015 најновите M328 верзија на софтвер ,повеќе функции.Чип : Atmega3282.128*64 голема Светлото LCD дисплеј,само

DEN 528.00
4 во 1 AC Напон Метри 100A/80~260V Моќ Енергија Аналогни Voltmeter Ammeter Вати Струја Засилувачи Volt Метар LCD Панел Следење Свеж Со попуст
4 во 1 AC Напон Метри 100A/80~260V Моќ Енергија Аналогни Voltmeter Ammeter Вати Струја Засилувачи Volt Метар LCD Панел Следење

На копчето јасно функција Голем екран LCD екран полн екран функција (приказ на напон, струја, активна моќн

DEN 443.00 515.04
ЕДИНИЦА UT658 USB Дигитални Тековната Напон Тестери У Диск Лекар Полначи Voltmeter Ameter Капацитет MAX 9V Складирање на Податоци Свеж Со попуст
4-30V 0-5A USB Мулти Функција Детектор на Мобилен Телефон Бесплатно Заштитник Usb Струја И Напон Тест Usb Тестер на Напон Свеж Со попуст
12V Unversal Мотоцикл Автомобил Масло скала метар LED Масло Гориво ниво Мерач Индикатор М13 dropship Свеж Со попуст
12V Unversal Мотоцикл Автомобил Масло скала метар LED Масло Гориво ниво Мерач Индикатор М13 dropship

Работен напон : DC 12 V поврзете кабел : Црна : + 12 V позитивни Зелена : 12 V негативни Жолта : сензор singnal текст LED

DEN 221.00 260.16
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата LED Тестер w/ voltmeter L057 нова жешка Свеж Со попуст
Убаво 12v Киселина доведе батерии индикатор за капацитетот на Батеријата LED Тестер w/ voltmeter L057 нова жешка

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на работа тековни : Енергија резолуција : 10% Voltmeter на точноста : 1% Кор

DEN 216.00 270.24
Мини LED DC2.5-30V Црвено Volt волтметар Екранот Дигитални Voltmeter Напојувани G08 Капка брод Свеж
Мини LED DC2.5-30V Црвено Volt волтметар Екранот Дигитални Voltmeter Напојувани G08 Капка брод

Карактеристики на производот : На voltmeter употреба 0.36 инчен дигитални цевка екранот, со супер мал волумен,

DEN 77.28
PZEM-012 AC 360degree LCD 80-260V/5A Тековната Напон Моќ Висока Точност За Miniwatt Тест Digtal Вати Метар Свеж Со попуст
PZEM-012 AC 360degree LCD 80-260V/5A Тековната Напон Моќ Висока Точност За Miniwatt Тест Digtal Вати Метар

Тип на производ : PZEM012А Функцијата1 Електрични параметар мерење функција (напон, струја, активна моќност)

DEN 527.00 642.24
Топла Продаде Водоотпорен Батеријата Метар DC 2.5-30V Авто Автомобил Дигитален Мерач Voltmeter LED Црвена Свеж
Топла Продаде Водоотпорен Батеријата Метар DC 2.5-30V Авто Автомобил Дигитален Мерач Voltmeter LED Црвена

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Дисплеј во боја : Црвена Спецификација : Димензии

DEN 144.96
10pcs/set NTC 10k 3950 Температура Temp Сензор Сонда Термометар Водоотпорен Свеж Со попуст
10pcs/set NTC 10k 3950 Температура Temp Сензор Сонда Термометар Водоотпорен

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

DEN 66.00 86.40
2S Li-ion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита Одбор 8A 7.4 V V 8.4 Свеж Со попуст
2S Li-ion Литиум Батерија 18650 Држачи за Заштита Одбор 8A 7.4 V V 8.4

Полнење Напон Спектар : 4.254.35 V±0.05 V Празнење Напон Спектар : 2.53 V±0.05 V Максимум Работна Струја : 8 A Конверзи

DEN 47.00 56.16
RT809F USB PC Repair Алатки Програмер +7 Адаптери+SOP16 SOP20 IC Клип LCD Читателот LCD bios-от ISP/ USB/ VGA Свеж
RT809F USB PC Repair Алатки Програмер +7 Адаптери+SOP16 SOP20 IC Клип LCD Читателот LCD bios-от ISP/ USB/ VGA

15) за Поддршка SUNPLсерија DVD програма онлајн Како што 8202 D 8202 S,8202 L,8281 и 8200 итн.5) Поддршка на сите серија на 25

DEN 2976.00
DIY Црвена Сина Дигитален LED Мини Дисплеј Модул DC2.5V-32V DC0-100V Voltmeter Тестер на Напон Панел Метар Мерач за Мотор Автомобил Свеж Со попуст
DC 0-10A Аналогни Панел Метар Ammeter Мерач DH-670 Свеж Со попуст
DC 0-10A Аналогни Панел Метар Ammeter Мерач DH-670

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име на Производ : Аналогни AmmeterМодел Бр : DH670Мерење на Струја Опсег : DC 010 AНа Точноста : Клас

DEN 173.00 182.40
DC 8-16V Дигитален LED Дисплеј Voltmeter волтметар Volt За 12V Автомобили Возила Тестер Алатки G08 Капка брод Свеж
DC 8-16V Дигитален LED Дисплеј Voltmeter волтметар Volt За 12V Автомобили Возила Тестер Алатки G08 Капка брод

Карактеристики : Водоотпорен, Dustproof, Shockproof Едноставна конекција, лесен за употреба Мини големина со 3циф

DEN 307.68
AC DC 12 - 220V Електрични Тест Пенкало Дигитални Електричниот Штекер Коло Напон Детектор на Напон Метар Тестер Тестер Пен Свеж Со попуст
ЕДИНИЦА UT216 серија 600A True RMS Дигитални Менгеме Метри Авто Спектар Multimeters AC Напон Тековната Маша Тестери Свеж Со попуст
ЕДИНИЦА UT216 серија 600A True RMS Дигитални Менгеме Метри Авто Спектар Multimeters AC Напон Тековната Маша Тестери

ЕДИНИЦА UT216 серија 600 A True RMS Дигитални Менгеме Метри Авто Спектар Multimeters AC Напон Тековната Маша ТестериВе

DEN 1824.00 2279.52
DT182 Екстра Мини Дигитален Multimeter со Ѕвончето заштита од Преоптоварување Џеб Напон Ampere Ohm Метар AC DC LCD Преносни Свеж Со попуст
DT182 Екстра Мини Дигитален Multimeter со Ѕвончето заштита од Преоптоварување Џеб Напон Ampere Ohm Метар AC DC LCD Преносни

Бренд DT182 Екстра Мини Џебголемина Дигитални Multimeter со Ѕвончето Безбедност осигурач Напон Ampere Ohm Метар Те

DEN 226.00 269.28
0-100A AC Мултифункционален Дигитален STN Целата Агол на Гледање LCD Метар Надгледување на Моќта Енергија Voltmeter Ammeter Свеж
1 Buc Нови Четири Слотови Универзална АА/AAA Батерија Играчка Брзи И Паметни, Држачи за Полнење преку USB Седиште Без Батерија Свеж Со попуст
AC 12-1000V Не-Контакт Тестер на Напон Детектор на Дигитално Пенкало LED Индикатор Beeper 50Hz 60Hz Електрични Кола Алатка Напон Свеж Со попуст
Мултифункционален Тестер 3in1 Voltmeter/Термометар/Clock Панел Метар DC 12V 24V Црвени Led Дигитални Метар/Multimeter Свеж
Мултифункционален Тестер 3in1 Voltmeter/Термометар/Clock Панел Метар DC 12V 24V Црвени Led Дигитални Метар/Multimeter

Мултифункционален Тестер 3in1 Voltmeter / Термометар / Clock Панел Метар DC 12 V 24 V Црвено / Сино / Жолта / Зелена Led Ди

DEN 696.00
MF47B Напон Тековната Тестер на Отпорност на Аналогни Екранот Multimeter DC/AC Свеж
MF47B Напон Тековната Тестер на Отпорност на Аналогни Екранот Multimeter DC/AC

MF47 B Напон Тековната Тестер на Отпорност на Аналогни Екранот Multimeter DC / ACСпецификација : Име на производ А

DEN 1488.00
Новите замени батеријата Универзална 9V АА ААА C D Копчето Батеријата Тестер Тајна топла Свеж Со попуст
Новите замени батеријата Универзална 9V АА ААА C D Копчето Батеријата Тестер Тајна топла

Новите замени батеријата Универзална 9 V АА ААА C D Копчето Батеријата Тестер Тајна топла Компактни димен

DEN 72.00 94.08
DC 100V 20A Двојна Дигитални Voltmeter Ammeter Volt Amp Тестер Мерач Метар Црвена+Зелена LED Свеж Со попуст
DC 100V 20A Двојна Дигитални Voltmeter Ammeter Volt Amp Тестер Мерач Метар Црвена+Зелена LED

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Екстремни услови за работа : Min напон : + 3.5 V Max...

DEN 343.00 389.76
Попуст 1000V BM500A 1999M Дигитални Изолација Отпор Тестер Метар Megohmmeter Megger Свеж Со попуст
Попуст 1000V BM500A 1999M Дигитални Изолација Отпор Тестер Метар Megohmmeter Megger

Опис : Дигитални Изолација Отпор Тестер Висок притисок на педалата на излез Максимална Дисплеј : 1999 отпо

DEN 814.00 1004.64
ATORCH 12 во 1 USB тестер DC Дигитални voltmeter amperimetro voltagecurrent метар ammeter детектор моќ банка индикаторот за Свеж Со попуст
ATORCH 12 во 1 USB тестер DC Дигитални voltmeter amperimetro voltagecurrent метар ammeter детектор моќ банка индикаторот за

001 Пот Капацитет опсег : 0 ~ 999999 m AH Резолуција прецизност : 0.01 Моќ кумулативни опсег : 0 ~ 999999 ПОТ Резолуција

DEN 228.96